PROTOKOL HALISI VE BUNLARI SABİTLEYEN PRİNÇ ÇUBUK VE TUTAMAÇ SETLERİ

Yeni yönetmeliğe göre istenen Mavi – Turkuaz İç – Dış mekanlar için protokol yolluğu. (Bukle, Jel tabanlı) (Renk ışığı alma açısına göre mavi yada turkuaz olarak algılanmaktadır. Gün ışığı alan dış mekanlarda Turkuaza daha yakın ve daha açık renkte görünmektedir. Protokol halıları bukle yada tüylü olmasına göre de aynı renklerde imal edilse de renk algılama ışık açısına bağlı olarak değişebilmektedir.)
İç mekanlar için protokol halısı 
(Tüylü, Klasik halı görünümlü)
Genişlik ölçüleri 100, 120 cm dir. İstenilen uzunluk ölçülerinde hazırlanıp çevresine overlok çekilerek müşterilerimize sunulmaktadır.
Dış mekanlar için kırçıllı kalın protokol yolluğu. Genişlik ölçüleri 90, 100, 110, 120 cm dir. Sarı (Altın renkli aliminyum eroksallı) çubuk ve tutamaç setleri ise merdivenlerde bu halı ve yollukların sabitlenmesi amacı ile kullanılır.
Halı ucu sabitleme lastikli köşe
Halı sabitleme çubuğu ve uçları
Yasal Uyarı: Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır. Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezala0rla tecziyelendirilmektedir.
Copyright © 2014, Dalin Reklam Ve Sanat Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.