KENDİLİĞİNDEN SES SİSTEMLİ (HOPARLÖRLÜ) KONUŞMA KÜRSÜSÜ


Kendiliğinden ses sistemli (hoparlörlü,amfili,sabit ve telsiz mikrofonlu konuşma kürsüsü (ceviz renk)

Ses sistemli kürsü hatip tarafı görüntüleri
Kendiliğinden ses sistemli hoparlörlü kürsülerimizde ; hoparlörler,twitter,amfilikatör,mikrofon,kurum amblemi komple kullanıma hazır halde satışa sunulmaktadır.

Hoparlörler toplam 140 W Çıkış gücüne sahiptir.Doğal ses sunumuna destek olarak ayrıca 1 adet twitter hoparlör kürsü üzerinde mevcuttur.Bu teknik özellikler ve yüksek çıkış gücü sadece konferans salonları gibi iç mekanlarda değil küçük meydanlıklar v.s gibi daha geniş dış mekanlarda da oldukça etkili,yeterli bir ses çıkış gücü sağlar.

Amfilikatör sistemine USB Girişi, MMC-SD vb. kartlar, MP3 Çalarlar,DVD ya da CD Çalarken bağlanarak Hatip konuşurken fon müziği vb. gibi uygulamalar rahatlıkla çalıştırılabilmektedir.

İstendiğinde kullanılabilen eko özelliği de yine gelişmiş amfilikatör cihazımızda standart olarak mevcuttur.


Ek Seçenekler
Telsiz Mikrofon Seçenekleri;

Sabit Mikrofon haricinde basın mensupları veya izleyicilere gezdirmek üzere telsiz çiftli mikrofonu;

1 el mikrofonu + 1 Yaka mikrofonu yada 2 el mikrofonu yada 2 yaka mikrofonu gibi

alt seçenekleri isteğinize bağlı olarak değişebilmektedir.

•Kesintisiz güç kaynağı (UPS)

•Hatip için halojen aydınlatma

•Kürsü renklerinde geniş renk seçenekleri;

(ceviz, maun, çay rengi, venge renki, fındık rengi, kiraz rengi, krem lake, siyah lake v.b. sipariş üzerine çalışılabilecek diğer renkler.)

Önemli Uyarı : Bu sektördeki piyasada kasıtlı olarak siz değerli tüketicilere anlam verilemeyen harf kümelerinden ve yabancı kelimelerden oluşan uzun listeler halinde aslında zaten standart olarak hemen her amfilikatörde ve ses sistemlerinde bulunan genel özellikler farklı ve çok özellikli üstün bir mal arz ediliyormuş gibi aldatıcı bir biçimde sunulabilmektedir. Hatta çoğu zaman bu gibi yanıltıcı yöntemlerle piyasadaki en kalitesiz ürünler satılmaktadır.

Biz sade ve anlaşılır, aldatmacasız bir dille en üst kalitedeki protokol ürünlerimizi 49 yıllık DALİN REKLAM VE SANAT ÜRÜNLERİ güvencesi ile sizlerin hizmetinize sunuyoruz.

Yasal Uyarı: Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır. Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezalarla tecziyelendirilmektedir.Copyright © 2014, Dalin Reklam Ve Sanat Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.