ÇADIR   BEZİ   ÜZERİNE   MUKAVİM   POSTERLER

 

  Çadır  Bezi   Posterlerin  Özellikleri :

1.         Zemini  kalın  çadır  bezi  olup  rüzgar v.b.  çok  dayanıklıdır.

2.        Boyaları  Tri-metal  özel  Belçika  yağlı  resim  boyaları  olup  bu  boyanın özelliği  kumaşa  tamamiyle  nüfuz  etmesi  olup bu  sebeple  yağmurdan  yada  güneşten  kesinlikle çok  uzun  yıllar etkilenmemektedir. Yani  akma  yada  solma  yapmamaktadır.. Yağmur  altında  kalan  posterinizin renginin  solması  durumunda firma  değiştirmeyi  garanti  etmektedir.

3.         Kenarları  takviye  kolonlu  olup  bu  ise  yırtılmaya  karşı  ayrıca bir  mukavemet  kazandırmaktadır.

4.         Stok  pozlarımızda gördüğünüz ebatların önemli bir kısmı halihazırda  muhafaza  edilmektedir; ancak zaman zaman aynı  pozlara  aşırıtalep durumunda  bazı  pozlar  tükenebilmekte  yeniden  imali  ise  uzun  sürmektedir.  

Bu  sebeple  muhtemel  siparişlerinihtiyacınızdan  en  az  bir  hafta  yada  daha uzun bir süre önce verilmesi  çok yararlı olacaktır.

5.         Aşağıda  verilen  referanslardan  ürünlerimizin  kalitesi  ve mukavemeti  sorulabilir.

 

Poz 1
Poz 2
Poz 3
Poz 4
Poz 5
Poz 6
Poz 11
Poz 12
Poz 13
Poz 14
Poz 15
Poz 16
Poz 17
Yasal Uyarı: Sitemizde yer alan her türlü resim yada faydalı model patenti alınmış olan her türlü Modellerin ve ürünlerin yazılı izin alınmadan kullanılması durumunda mutlaka dava açılacaktır. Bu tür suçlar fikir ve sanat eserleri ile ilgili kanunlar nezdinde pek çok ağır cezala0rla tecziyelendirilmektedir.


Copyright © 2014, Dalin Reklam Ve Sanat Ürünleri Tüm Hakları Saklıdır.